Zásady ochrany osobních údajů

Zpracování osobních údajů
Osobní údaje zpracováváme v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ("GDPR"). Naše společnost uplatňuje vhodná technická a organizační opatření na ochranu osobních údajů proti náhodnému nebo nedovolenému zničení, náhodné ztrátě, úpravám, neoprávněnému sdělování nebo přístupu.

Služby poskytované společností FS CODES souvisí s prodejem, podporou produktů a servisní činnosti v IT. Aby všechny tyto služby fungovaly, potřebujeme shromažďovat následující informace:

Osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, jsou vyžadovány pro fakturační účely a poskytování našich služeb.
Kontaktní informace a údaje obsažené ve vašich požadavcích v systému HelpDesk mohou být vyžadovány za účelem poskytování podpory. V závislosti na způsobu, kterým se nás rozhodnete kontaktovat, můžeme shromáždit vaši e-mailovou adresu, telefonní číslo, podrobnosti o obchodním nebo servisním případu. Můžete být vyzváni k poskytnutí dalších informací, které usnadní poskytnutí servisní podpory. Tyto údaje jsou využívané především v systému HELP DESK.

Důvěrnost údajů
Pro zajištění maximální podpory a dostupnosti našich služeb využíváme přidružené subjekty a partnery.
Informace, které společnost FS CODES zpracovává, mohou být přenášeny našim partnerům a zpět za účelem poskytování služeb, podpory nebo fakturace.
Mezi naše hlavní partnery patří HPI, HPE, ESET, VMware, DELL, Fujitsu, APC atd. 

Děláme vše pro to, aby nedocházelo k uchovávání dat delší dobu, než je nezbytné k poskytování služeb či jinými právními předpisy.

Společnost FS CODES implementuje příslušná technická a organizační opatření k zajištění úrovně bezpečnosti, která odpovídá potenciálním rizikům. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili nepřetržitou důvěrnost, integritu, dostupnost a odolnost zpracovatelských systémů a služeb. Pokud však dojde k narušení ochrany údajů, které ohrožuje vaše práva a svobody, jsme připraveni informovat dozorčí orgány i subjekty údajů. Jako subjekt údajů máte právo podat stížnost u dozorčího orgánu.


Práva subjektu údajů
Společnost FS CODES podléhá regulaci zákonů České republiky a je vázána právními předpisy o ochraně údajů Evropské unie. Jako subjekt údajů máte nárok na následující práva:

Pokud byste chtěli uplatnit svá práva jako subjekt údajů nebo máte nějakou otázku či obavy, kontaktujte nás nebo nám pošlete zprávu na adresu:

FS CODES s.r.o.
Třebohostická 12/1244
Praha 10
100 00
Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Zpět na stránku O nás